Filtra Chemex

1,500L

Filtër konik i përshtatshëm për të pregatitur kafe me aparatin Chemex 3 Cups.

S’ka stok

Filtër konik i përshtatshëm për të pregatitur kafe me aparatin Chemex 3 Cups. Trashësia e këtij filtri prej fibre siguron një filtrim edhe më të imtësishëm të vajrave, grimcave dhe nuancave të hidhura të kafes. Përmban 100 filtra.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filtra Chemex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Antigua Caffe

0
    0
    Your Cart
    Your cart is empty
      Calculate Shipping