V60 Range Server 600ml Clear

2,800L

 • I thjeshtë në përdorim dhe për tu pastruar
 • Rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mund të futet në mikrovalë
 • Dizenjuar dhe prodhuar në Japoni
 • I thjeshtë në përdorim dhe për tu pastruar
 • Rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mund të futet në mikrovalë
 • Dizenjuar dhe prodhuar në Japoni

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “V60 Range Server 600ml Clear”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Antigua Caffe

0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping