V60 Range Server 600ml Clear

2,800L

 • I thjeshtë në përdorim dhe për tu pastruar
 • Rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mund të futet në mikrovalë
 • Dizenjuar dhe prodhuar në Japoni
 • I thjeshtë në përdorim dhe për tu pastruar
 • Rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mund të futet në mikrovalë
 • Dizenjuar dhe prodhuar në Japoni

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “V60 Range Server 600ml Clear”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Antigua Caffe

0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping