Ibrik Qelqi Hario

3,500L

 • I thjeshtë në përdorim dhe për tu pastruar
 • Rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mund të futet në mikrovalë
 • Dizenjuar dhe prodhuar në Japoni

S’ka stok

 • I thjeshtë në përdorim dhe për tu pastruar
 • Rezistent ndaj nxehtësisë
 • Mund të futet në mikrovalë
 • Dizenjuar dhe prodhuar në Japoni

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ibrik Qelqi Hario”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Antigua Caffe

0
  0
  Your Cart
  Your cart is empty
   Calculate Shipping